BIRDIEHOUS

BIRDIEHOUS TUBADE INTERJÖÖR


Kõikide moodulmajade toad on kujundatud avaraks ning valgusküllaseks. Samas on alati võimalik kliendi soovil muuta värvilahendust või kasutatavaid materjale.PLANEERING


Kõikide moodulite välisviimistlust, siseviimistlust ja põhjaplaane on võimalik muuta vastavalt kliendi soovidele.

Näiteks moodulmaja "METSVINTon kokku kombineeritud kahest moodulist (omavahel on ühendatud saunamaja "MESILIND" ja aiamaja "ÖÖBIK"). Ühes moodulis asub saun, köök ning elutuba. Teises majakeses asuvad magamistoad. Soovi korral saab omavahel ühendada rohkem, kui kaks moodulit. Antud lahendus on eriti sobilik lisahooneks, minimalistlikuks elumajaks või suvemajaks. 

Allpool viidatud lingis "Loe lisa" on toodud rohkem informatsiooni moodulmaja "MESILIND" kohta.

Loe lisa
KÖÖK


Kuigi köök on minimalistlik, siis mahub ka väikesesse kööki kõik vajalik. Meie moodulmajades olev kööginurk on elegantne ja funktsionaalne.


VANNITUBA JA SAUN

Kaasaegse disainiga ja täielikult varustatud vannituba on soovi korral saunaga või ilma. Lisaks on meie moodulmajade valikus ka majakesi milles asub tualett eraldi ruumis. 

Meie moodulmaja hubase sauna seinu ja lage katab kvaliteetne termohaava laudvooder ning saunalava on samuti valmistatud termohaavapuidust. Vastavalt soovile on võimalik sauna paigaldada, elektri- või puuküttega keris.


FASSAAD

Fassaadi kujunduses kasutatakse kaasaegseid ning ajale vastupidavaid materjale. Fassaadivalgustus tagab fassaadi esiletoomise ka pimedal ajal ning tekitab hubase olemise õues olles.


Võta ühendust Loe blogi Galerii