Hea lugeja, meil on tore uudis!

Kas oled kunagi mõelnud, milline oleks see tunne - ööbida Birdiehous hubases ja kaasaegses moodulmajas, kus ühildub omavahel praktilisus, stiil ja mugavus? Meil on teile hea uudis!

Birdiehous on just müünud ühe oma imekauni moodulmaja ja see on nüüd avatud kõigile, kes soovivad kogeda unikaalset majutuskogemust.

Birdiehous moodulmaja Metsvint on 39,6 m2 suurune moodulmaja, mis on projekteeritud aastaringseks kasutamiseks, pakkudes samal ajal erakordset mugavust ja mitmekülgsust. Kõik saavad kasutada võimalust ööbida selles imelises moodulmajas, mis on leidnud oma koha Mesikäpa külalistemaja nime all looduskaunis kohas Pärnumaal. Nüüd saate ise veenduda Birdiehous moodulmaja kvaliteedis ja selles, et Birdiehous moodulmaja on ideaalne valik igale ühele, kes hindab kvaliteeti ja praktilisust.

Moodulmaja Metsvint interjöör on neutraalsetes toonides, mis lisab ruumile avarust ja rahulikku atmosfääri. Iga detail on majas hoolikalt läbimõeldud, et luua kodust tunnet. Maja sisaldab endas kõiki mugavusi: olemas on saun lõõgastumiseks, pesemisruum, eraldi ruumis paiknev tualettruum, stiilne köök - tuba ja lisaks veel kaks hubast tuba. Kas ei kõla nagu ideaalne paik lõõgastumiseks ja mõnusaks ajaveetmiseks?

Eriti märkimisväärne on moodulmaja Metsvint praktilisus. Moodulmajas on olemas valmidus õhksoojuspumba paigaldamiseks, soovi korral saab moodulmajja paigaldada ka kamina. Vannitoas on olemas põrandaküte, tualetis on WiFi-ga kontrollitav veeboiler ja saunas kaugjuhitav elektrikeris. Lisaks kaasneb moodulmajaga terrass, mis on suurepärane koht värskes õhus viibimiseks ja looduse nautimiseks – kõik need detailid muudavad selle maja täiuslikuks igaks aastaajaks.

Kas saab veel paremaks minna? Saab küll, moodulmaja paigaldamiseks ei ole vaja ehitusluba, piisab kohalikule omavalitsusele esitatavast ehitusteatisest. Lisaks paigaldavad Birdiehous spetsialistid moodulmaja ise ja see muudab maja paigalduse protsessi kliendi jaosk lihtsaks, kiireks ja mugavaks. Eriti tore on see, et moodulmaja paigaldamise päeva õhtuks saab uue maja omanik juba kuuma leili ja kamina valgust nautida.

Võimalik on soetada täielikult valmis standardlahendusega moodul, või kohandatakse maja vastavalt tellija soovidele. Kõikide moodulmajade välisviimistlust, siseviimistlust ja põhjaplaane on võimalik muuta.

Kui oled mõelnud ka ise moodulmaja soetamise peale, siis nüüd on parim lahendus tulla ise kogema ja katsuma valmis moodulmaja. Kasuta võimalust ja ööbi Mesikäpa külalistemajas Pärnumaal ning koge seda tunnet.

Kui Birdiehous moodulmaja Metsvint teile meeldib on võimalus tellida ka endale samasugune või siis kohandatud imeilus moodulmaja, mis vastab täpselt teie vajadustele ja soovidele. 

Birdiehous moodulmaja Metsvint sobib suurepäraselt minimalistlikuks elumajaks, suvilaks, saunamajaks, ajamajaks või isegi üüripinnaks. Moodulmaja Metsvint sobib suurepäraselt kõigeks!

Birdiehousi - kvaliteet, mugavus ja kaasaegsus üheskoos!

Mesikäpa külalistemaja Moodulmaja Metsvint