Uus saunaga moodulmaja Mesilind: ideaalne kombinatsioon funktsionaalsusest ja stiilist


Meil on rõõm teatada, et meie esimene hubane saunaga moodulmaja Mesilind on nüüd valmis ja ootab avastamist! 

Siin on mõned esiletõstetud funktsioonid ja disainilahendused, mis teevad sellest moodulmajast tõelise pärli:

  • Kvaliteetne Saun: Meie saunamajas Mesilind leidub kvaliteetne kaugjuhitav elektrikeris, mis tagab täiusliku leilinaudingu.
  • Avar Disain: Sauna leiliruumi ja dušširuumi vahele on paigaldatud klaassein, mis lisab ruumikust isegi kompaktsemates ruumides.
  • Mugavused: Lisaks kaugjuhitavale elektrikerisele on paigaldatud ka toaletti veeboiler, mida saab mugavalt juhtida WiFi kaudu.
  • Stiilne Siseviimistlus: Elutoa ja köögi siseviimistluseks on valitud naturaalne heleda tooniga laudis. Põrand on kaetud vastupidava kriimustus- ja niiskuskindla plaadiga, mis on lihtsasti hooldatav. Siseusteks on elegantsed hall matt klaasist uksed.
  • Funktsionaalne Köök: Köögimööbel on varustatud kõige vajalikuga – alates kraanikausist ja segistist kuni pliidi, õhupuhasti ja külmkapini.
  • Kaasaegne Välisviimistlus: Välisseinale on paigaldatud valguspaneelid, mis loovad pimedal ajal hubase atmosfääri. Samuti on välisviimistluses kasutatud naturaalset laudist ning katusematerjaliks on valitud kvaliteetne ja vastupidav EPDM.
Valmismajaga on võimalik tulla tutvuma aadressil Seljametsa tee 3, Paikuse alevik, Pärnumaa. Ootame Teid külla!

Allpool viidatud lingis "Loe lisa" on toodud rohkem informatsiooni saunaga moodulmaja Mesilind kohta.


Loe lisa Võta ühendust